İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

,

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini belirtti.

Başkan Fatih Tosyalı, Şırnak'ın Silopi ilçesinde gerçekleştirilen terör operasyonunda şehit olan hemşerimiz Uzman Çavuş Mehmet Uçar için düzenlenen cenaze törenine katıldı. Şehit Uçar’ı dualarla son yolculuğuna uğurladıklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Derin bir üzüntü ve keder içerisindeyiz. Terör hain yüzü bir kez daha gösterdi. Birlik ve beraberliğimizi bozamayacaklar. Ülkemizi bölemeyecekler. Vatanımızı parçalayamayacaklar. Her zaman vatan hainlerine karşı birlik ve beraberlik içerisinde olacağız.” dedi.

TÖRERE KARŞI HER ZAMAN TEK YÜREK OLACAĞIZ

Başkan Fatih Tosyalı,” Milletçe bütünleşerek hainlere karşı kenetleneceğiz. Kararlılıkla, birliğimize ve beraberliğimize daha fazla sahip çıkacağız. Teröre karşı tek ses, tek yürek olacağız. Şehit ailelerimizin her zaman yanındayız. Milletimizin başı sağ olsun.” diye konuştu. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz