ELEKTRİK MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

,

Hatay Büyükşehir Belediyesi il genelindeki sorumluluk alanlarında sürdürdüğü altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde vakit kaybetmeden üstyapı çalışmalarına başlayan Fen İşleri Daire başkanlığı ekiplerinin son durağı Defne oldu.

Elektrik Mahallesi’ndeki sokaklarda asfalt serim çalışması gerçekleştirecek ekipler, çalışma öncesi yol söküm çalışmalarına başladı. Büyükşehir ekipleri ile birlikte çalışmaları yerinde takip eden mahalle muhtarı Nihat Derviş ve mahalle sakinleri yapılan hizmetlerle ilgili düşüncelerini paylaştı.

MAHALLE SAKİNLERİ ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Derviş, mahallede devam eden çalışmanın yüzde 35’inin tamamlandığını ve ekiplerin hızla çalıştığını söyleyerek Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Mahalle sakinleri de yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yetkililerin ve Başkan Savaş’ın ilgisinden dolayı mutlu olduklarını da ifade eden vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi mahallelerindeki eksiklerin Büyükşehir ile giderildiğini belirtti. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz