AK Parti  Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu: ÖZÜRLERİ, KABAHATLERİNDEN BÜYÜK

,

AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, ABD Büyükelçiliği'nin Kendi Resmi Twitter Hesabından, FETÖ'cülerin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye  yönelik çirkin paylaşımını beğenme rezaleti ile ilgili bir açıklama yaptı. Türkoğlu:" ABD Büyükelçiliği'nin  Saygısızlığını, Had Bilmezliğini ve Fütursuzluğunu Kınıyorum."dedi.

MAZUR GÖRÜLEMEZ

AK Parti  Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada:"ABD Büyükelçiliği'nin Kendi Resmi Twitter Hesabından, FETÖ'cülerin Sn. DevletBahçeli'yi hedef alan twitlerini beğenme saygısızlığını, had bilmezliğini ve fütursuzluğunu kınıyorum. Bunun her ne kadar yanlışlıkla olduğunu ifade etseler de; özürleri, kabahatlerinden büyüktür ve mazur görülemez.

BİZ SONUNA KADAR BAHÇELİ'NİN YANINDAYIZ

ABD Büyükelçiliği, Bahçeli'nin Rahatsızlığına Sevinip, "Türk siyaseti Bahçeli'siz döneme hazır olsun" Diye Kına Yakan Ergun Babahan İsimli Zevat'ın Twiti Üzerinden Algı Operasyonu Çekecekse; Bilsinler ki, Biz Sonuna Kadar Bahçeli'nin Yanındayız.

GERÇEĞİ DEĞİŞTİRMEZ

İlaveten, FETÖ'cü Birinin Bahçeli'ye Yönelik Kin İçerikli Tweet'inin Amerikan Büyük Elçiliği Resmi Twitter Hesabından Beğeni Alması ve Sonra Bu Beğeninin Yanlışlıkla Olduğunun İfade Edilmiş Olması; Fetullah Gülen'in Hala ABD Himayesinde Pensilvanya'da Hayat Sürdüğü Gerçeğini Değiştirmez.

ÖZRÜN İNANDIRICILIĞI YOKTUR.

TSK'nın Fırat'ın Doğusu'na Girmek İçin Hazır Kıta Beklediği, ABD'nin YPG-PKK'yı Tırlar Dolusu Silahla Takviye Ettiği,ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun, Türkiye'ye Doğu Akdeniz Üzerinden Ültimatom Gönderdiği Şu Zaman Diliminde; ABD Büyükelçiliğinin FETÖ'cü Ergun Babahan'ın Bahçeli'yi Hedef Alan Tweetini Beğenmesi, Hata Dahi Olsa, Türk Milletinin Nezdinde Bu Hataya Binaen Sarfedilen Özrün İnandırıcılığı Yoktur.

DEVLET; ALÇAKLARIN YÜKSEKLİK KORKUSUDUR

Keza; Devletinin Yanında Dimdik Duran Sn. Bahçeli'nin Sağlığını Speküle Ederek Kendine Alan Açma Gayretinde Olan Zihinleri İğfal Edilmiş Tezgah Sahipleri, FETÖ'sü, Siyonu, Ötekisi, Berikisi Bilsin ki; Devlet; Alçakların Yükseklik Korkusudur.

HAYIRLI HİZMETLERE MUVAFFAK EYLESİN

Yüce Rabbim, Devlet Bey'e Acil Şifâ, Afiyet İhsân Eylesin, Vatanımıza ve Milletimize Daha Nice Hâyırlı Hizmetlere Muvaffak Eylesin. Ve Unutulmamalıdır ki; Siyasi Görüşü Her Ne Olursa Olsun, Biz Vatan Sevdalılarının Şu Naciz Bedeni, Son Kanımıza ve Son Nefesimize Kadar Mukaddesat ve Mukadderatımız İçin Feda ve Armağandır."dedi. (Haber Merkezi)

 

 
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz