Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şube Başkanı Hakan Kokusever ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Deniz Üs Komutanlığı’na atanan Tuğamiral Ercan Kireçtepe’yi makamında ziyaret etti.

,

İskenderun Deniz Üs Komutanlığı’na atanan Tuğamiral Ercan Kireçtepe’ye yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyarette bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şube Başkanı Hakan Kokusever; “Ülkemizin sınırları içerisinde bulunan denizlerimizde, vatan topraklarımızın ve devletimizin güvenliğini sağlama noktasında yaptığınız vatani görev takdire şayandır. Akdeniz’in en doğusunda bulunan İskenderun İlçemizde, Deniz Üs Komutanlığı görevine atanmanızdan dolayı görevinizde başarılar dilerim.” dedi.

ŞEHİTLERİMİZE VE GAZİLERİMİZE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şube Başkanı Hakan Kokusever ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan İskenderun Deniz Üs Komutanlığı’na atanan Tuğamiral Ercan Kireçtepe; “Şehit Aileleri ve Gazilerimizin her zaman başımızın üstünde yeri vardır. Bu güzel vatanın ayakta kalmasında kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin emekleri çoktur. Allah onlardan razı olsun. Tarihte olduğu gibi, bugünden sonra da kahraman ordumuz her zaman ve her yerde devletini, vatanını, bayrağını ve milletini korumak için daima hazırda beklemeye devam edecektir. Bayrağımıza, Devletimize, Vatanımıza ve Milletimize kötülük yapanlara ve yapmak isteyenlere asla izin vermeyeceğiz. Her zaman devletimizin ve milletimizin güvenliğini koruyacağız, korumaya devam edeceğiz. İskenderun Deniz Üs Komutanlığı görevine atanmam nedeniyle gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten ötürü başta Dernek Başkanı Hakan Kokusever olmak üzere, yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

BAŞKAN KOKUSEVER’DEN TUĞAMİRAL KİREÇTEPE’YE ŞİLT

Yapılan konuşmaların ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şube Başkanı Hakan Kokusever tarafından İskenderun Deniz Üs Komutanlığı’na atanan Tuğamiral Ercan Kireçtepe’ye ziyaret anısına derneği simgeleyen Türk Bayrağı’ndan oluşan şilt hediye etti. (M. MUTLU)
Kategoriler