Cumhurbaşkanlığı 2018/202 sayılı atama kararı ile Mülkiye Başmüfettişi olarak Ankara’ya atanan Hatay Valisi Erdal Ata, Hassa ve Kırıkhan ilçelerine giderek veda ziyaretlerini sürdürdü.

,

Hassa ilçesine giden Vali Ata, Hassa Kaymakamı Yusuf Turan'ı ziyaret etti.  Ziyaretlerinden dolayı Vali Ata’ya teşekkür eden Kaymakam Turan, Vali Ata’yı tanımaktan ve kendileriyle birlikte çalışmaktan onur duyduğunu belirterek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Hatay Valisi Erdal Ata Kırıkhan İlçesinde istihdam yaratan ve yatırımı bulunan iş insanlarımızı ziyaret ederek kendileri ile vedalaştı. Hayırsever işinsanlarımızdan Özova Tarım’ın sahibi Murat İçcan ve Koruma Klor Yönetim Kurulu üyesi Bayram Atalı’yı ziyaret eden Vali Ata, hayırsever işadamlarımıza görev yaptığı süre içerisinde kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Hayırsever işinsanları İçcan ve Atalı ise Vali Ata’yı tanımaktan onur duyduklarını belirterek, gösterdiği nezaket dolayısıyla kendisine teşekkür ettiler.

Vali Ata ayrıca Kırıkhan ilçesinde Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaşı’nı ziyaret ederek, kendileri ile birlikte Kırıkhan ilçesinde yaşayan vatandaşlara hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.  Kaymakam Karamehmetoğlu ve Belediye Başkanı Yavuz ise Vali Ata’yı tanımaktan ve kendileriyle birlikte çalışmaktan onur duyduklarını belirterek, nazik ziyaretleri ve ilçelerine kattığı artı değerler dolayısıyla teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)
Kategoriler