Aralık Ayı içerisinde CHP İlçe Örgütü Kongrelerini tamamlayan ve yeni göreve başlayan CHP İlçe Örgütü Başkanları, önceki gün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

,

Hatay’da ilçe kongrelerini tamamlayan ve yeni göreve seçilen CHP ilçe Örgütü Başkanlarından oluşan bir heyet, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında ilçelerde yapılan çalışmalar hakkında CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgiler veren CHP ilçe Örgütü Başkanları, daha sonra CHP’yi iktidara taşımak için canla başla çalışacaklarını belirttiler.

KILIÇDAROĞLU İLÇE BAŞKANLARINI AĞIRLADI

CHP İlçe Örgütü Başkanlarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti aktaran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Hepinizden tek isteğim var. Vatandaşın yanına gidin, doğruyu ve gerçekleri anlatın. Siyaset yapıyor isek, sorunları tespit edip çözüm üretmemiz gerekiyor. Yapacağınız çalışmaların karşılığını sizlerden iktidar olarak istiyorum. Buradan da Hataylı vatandaşlarımıza sizlerin aracılığı ile en derin sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum.” dedi. (Murat MUTLU)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz