AK Parti Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen ve heyeti, 7 Aralık’ta Olağan Genel Kurulu sonrasında göreve seçilen HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyelerini HGC Hizmet Binası’nda ziyaret etti.

,

HGC’ye gerçekleştirdiği ziyarette kısa bir konuşma yapan AK Parti Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen, “Yeni yönetimi kutlamak için buradayız. Bundan sonraki çalışmalarında kendilerine başarılar diliyoruz. Bizde Defne ilçesi olarak gerekli olan haberleri sizlerin aracılığı ile iletmek için bir araya geliyoruz. Biz göreve geldiğimizde Defne’de önce gönülleri kazanmaya başladık. Yıllardır uğranılmayan en ucra yerlere kadar gittik. İnsanların dertlerini dinledik. Çözümler ürettik. Bizim bu çalışmalarımızı basın mensupları da yakından takip etti. Son seçimlerde oyumuzu yüzde 100 oranında arttırdık. Tabi konumuz Hatay Gazeteciler Cemiyeti. Biz bu vesileyle buradayız ve Abdullah Bey’in HGC Başkanlığı görevinizi başarıyla yapacağınıza yürekten inanıyorum. 7 Aralık’ta gerçekleştirmiş olduğunuz 4’üncü Olağan Genel Kurul sonrasında başta şahsınız olmak üzere, seçilmiş olan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte diğer birimlerde görev yapan basın mensuplarını tebrik ediyor, yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, “7 Aralık’ta 4’üncü Olağan Genel Kurulumuzu büyük bir katılımla gerçekleştirdik. Yapılan seçimler sonrasında HGC Yönetim Kurulu olarak görevimize başladık. Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi. (MUSTAFA DİLEK)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz