Seçildiği günden sonra vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek vatandaşların sorununa değinmeye devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, dün Köprübaşı Meydanı’nda bulunan esnaflardan oluşan Köprü Esnafları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Köprü-Der) üyeleri ve esnaflarla birlikte bir araya geldi.

,

ATACAĞIMIZ ADIMLARLA SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Hatay’ın sorunların çözmek için vatandaşlarla geniş olarak istişarelerini sürdüren MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, dün Köprübaşı Meydanı’nda bulunan esnaflardan oluşan Köprü Esnafları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri ile birlikte bir araya geldi. Gerçekleşen buluşmada Köprü-Der Başkanı Mete Güneşer esnafın sorunlarıyla ilgili MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı’ya bir sunum yaptı.

HALKIN VEKİLİ LÜTFİ KAŞIKÇI’YA İNANIYORUZ

Hatay ekonomisinin ve esnafın sorunlarının konuşulduğu toplantıda Köprü-Der Başkanı Mete Güneşer kısa bir konuşma yaparak, “Hatay’ımızın ve esnafımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için bizleri ziyaret eden MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı’ya teşekkür ediyoruz. Ümit ediyoruz ki, Hatay’ın ve tüm esnafın sorunlarını gerek mecliste gündeme getirerek, gerekse yapacağı girişimlerle esnafın sorunlarını çözmek için çaba göstereceğine inanıyoruz.” dedi.

Vatandaşlarla sıklıkla bir araya geldiğini ve bunun yanında da elinden geldiğince esnaf ziyaretlerini yapmaya çalıştığını belirten MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ise yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin ve Hatay’ın zor süreçlerden geçtiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Vatandaşımızın ve esnafımızın sorunu bizlerin sorunudur. Bu sorunları çözmek inşallah atacağımız adımlar ve yapacağımız çalışmalarla sorunları çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Bizlere esnafın sorunlarını dinleme fırsatı veren Köprü-Der Başkanı Mete Güneşer ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte olan esnafımıza teşekkür ediyorum.” dedi. (M. MUTLU)
Kategoriler