İSTE AİLESİ YENİ ÜYELERİNİ KARŞILIYOR

,

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercih işlemlerinin ardından, İskenderun Teknik Üniversitesi’ndeki (İSTE) bölüm ve programlara yerleşen öğrenciler için kayıt heyecanı başladı.

Kayıtların ilk gününden itibaren İSTE Merkez Kampüse akın eden yeni İSTE’liler ile velilerine büyük ilgi ve kolaylık gösteriliyor. Eğitim-öğretim süreçleri konusunda bilgilendirilen öğrenci ve velilere danışmanlık hizmeti sunuluyor.

Bu yıl İSTE’ye yerleşen öğrencilerin şu ana kadar büyük bir bölümünün kaydını e-Devlet üzerinden ve şahsen gelerek yaptığını ve tamamladığını belirten Prof. Dr. Türkay Dereli, “Ülkemizin her köşesinden gelen öğrencilerimizi ve velilerimizi güler yüzümüzle ve Teknoversite vizyonumuzla karşılıyoruz, ‘İSTE’ye hoş geldiniz’ diyoruz, ‘hayırlı olsun’ diyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Hayatlarında açılan bu yeni sayfada, öğrencilerimizin her zaman yanında olacağız, onları destekleyeceğiz. Yeni eğitim-öğretim yılında hep birlikte olmayı büyük bir sabırsızlık ve heyecanla bekliyoruz. Birlikte başarmak ve üretmek için hazırız. Bu güzel organizasyonu gerçekleştiren Öğrenci İşleri Daire Başkanımızı ve ekibini de tebrik ediyorum.” dedi. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz