Endüstriyel mutfak sektöründe, müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine  en uygun ürünlerle hizmet sunan ve dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen İNOKSAN Hatay Bölge Bayii İşletme Sahibi İş İnsanı İmadettin Bayraktar, spor dalında ilimizin markası olan Hatayspor’u desteklemek için şehrin belirli noktalarında yaptırdığı destek pankartlarıyla örnek bir davranış sergilemeye devam ediyor.

,

Türkiye ve Hatay genelinde yaşanan ekonomik sıkıntıların baş gösterdiği şu günlerde Hatay’a gerçekleştirdiği yatırımlarla her geçen gün büyüme yolunda hızla ilerleyen İNOKSAN Hatay Bölge Bayii İşletme Sahibi İş İnsanı İmadettin Bayraktar, şirket çalışmalarının yanı sıra ilimizin marka takımlarından Hatayspor’a da gerçekleştirdiği destekle örnek davranış sergilemeye devam ediyor. 2018-2019 TFF 1. Ligi takımlarından Hatayspor’un başarısı için şehrin belirli noktalarına yaptırdığı pankartlarla adından söz ettiren İş İnsanı İmadettin Bayraktar, yaptığı bu davranış ile iş insanları, sporseverler ve Hatay halkının takdirini kazanmaya devam ediyor.

İşlerinin yoğunluğu arasında şirket çalışmalarını başarıyla sürdüren ve elinden geldiğince memleket takımı Hatayspor’a destek için yaptırdığı pankartlarla Hataylıların takdirini kazanan İNOKSAN Hatay Bölge Bayii İşletme sahibi İş İnsanı İmadettin Bayraktar, Hatayspor’un kendi evinde oynadığı maçları da kaçırmayarak tribündeki yerini alarak destekte bulunması sporseverlerin sevgisini kazanıyor.

Her fırsatta Hatayspor takımını desteklemeye devam edeceğini belirten İş İnsanı İmadettin Bayraktar; “Hatayspor hepimizin ve 1 buçuk milyon nüfusun takımıdır. Takımımız bu yıl yeni 1’inci lige çıktı. Takımımızın sorunlarının olduğu doğrudur. Fakat sorunlar aşılamayacak sorunlar değildir. Elbirliği içerisinde takımımızın başarısı için her türlü destek olmaya gayret edeceğiz. İnşallah sorunları çözülmüş ve hedefleri yükseltilmiş bir Hatayspor’u en kısa zamanda görme fırsatı buluruz. Hatayspor bizim markamızdır ve bu markaya her zaman destek vereceğiz.” diye konuştu. (M. MUTLU)
Kategoriler