KUMRUOĞLU DOĞALGAZ’DA İNDİRİMLER SÜRÜYOR

,

Doğalgaz ve Kombi olarak Antakya’nın önde gelen firmalarından biri olan Kumruoğlu Doğalgaz ve Kombi’de sezon indirimlerini sürdürüyor. Eylül ayında indirim sezonuna giren ve indirimleri sürdürme kararı alan Kumruoğlu’da kampanyalar bahar aylarına kadar devam edecek.

İndirim kampanyası, yüksek verimli ve doğa dostu yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombilerde sezon sonuna kadar devam edecek. Hatay genelinde Ekim ve Kasım aylarının bahardan kalma hava ile geçmesi kombi sektöründe indirimlere sebep olurken, bu doğrultuda yeni sezon fiyatları uygulamayan ve 2018 fiyatlarıyla satışlarını sürdüren Kumruoğlu indirim kampanyasını sezon sonuna kadar sürdürme kararı aldı.

EN KALİTELİ KOMBİ MARKALARI

Isıtma ürünleri kategorisinde yer alan Buderus, Viesmann, Vaillant, Ariston,Protherm yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombilerde bu kış doğalgaz’sız ev kalmasın diye Kumruoğlu Mühendislik & İnşaat’ta şok indirim. Kumruoğlu Mühendislik & İnşaat’tan yapılan açıklamaya göre, indirim kampanyası, yüksek verimli ve doğa dostu yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombilerde sezon sonuna kadar devam edecek. Yüksek verimi sayesinde doğal gaz tüketiminde yüzde 30’a varan tasarruf sağlayan yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombiler, düşük emisyon özelliğiyle de çevreye salınan atık gaz miktarını minimuma indirerek hava kirliliğinin önüne geçiyor.

KAMPANYA SEZON SONUNA KADAR SÜRECEK

Sezon sonuna kadar sürecek olan Kampanyadan ve Kumruoğlu Mühendislik & İnşaat ısınma çözümlerini incelemek ve indirim kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlarımızı Kumruoğlu Mühendislik & İnşaat Ofisini ziyaret edebilir. Kumruoğlu Mühendislik & İnşaat ofisi : General Şükrü Kanatlı Mahallesi Yüzbaşı Asım Caddesi Özel Apt No: 15 Antakya- Hatay İrtibat Numaraları : 0326 212 55 59—0544 790 42 61. (Mustafa DİLEK)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz