Hatayspor 10 Kasım 2019 Pazar günü Deplasmanda Ümraniyespor İle Karşı Karşıya Gelecek

,

Hatayspor 10 Kasım 2019 Pazar günüsaat 14.00’de en yakın takipçilerinden biri olan Ümraniyespor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. İki Hataylı Teknik Direktörler Bayram Toysal ve Ahmet Taşyürek’i karşı karşıya getirecek olan Hataylıların derbisinde Bordo-Beyazlılar 3 puandan başka bir şey düşünmüyor.

 

SPOR Toto 1. Liginde 10 Kasım 2019 Pazar günü zirveyi yakından ilgilendirecek bir karşılaşma oynanacak. Ümraniye stadında oynanacak olan karşılaşmada Lider Hatayspor en yakın takipçilerinden biri olan Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek. Aynı zamanda Hataylı Teknik Direktörler Bayram Toysal ve Ahmet Taşyürek’i karşı karşıya getirecek olan Hataylıların derbisi saat 14.00’de başlayacak.

Bu zorlu karşılaşmanın tüm hazırlıklarını, dün kendi tesislerinde yaptığı son idmanın ardından İstanbul’a giden Hatayspor burada yapacağı son idmanla tamamlayacak. Yarın ki karşılaşmada galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini belirten lider Hatayspor’un Teknik Direktörü Bayram Toysal, “Zirveyi yakından ilgilendiren bu karşılaşmayı kazanan şampiyonluk yarışında bir adım öne geçecek. Bu yüzden galibiyetten başka bir şey düşünmüyoruz.” dedi.

TÜM HAZIRLIKLARIMIZI YAPTIK

İstanbul yolculuğu öncesinde gazetemize açıklamalarda bulunan Toysal, “Yarın İstanbul’da her iki takım açısından da zor geçecek olan bir karşılaşmaya çıkacağız. Hafta boyunca hazırlıklarımızı en iyi şekilde yaptık. İstanbul’da yapacağımız son idmanın ardından da hazırlıklarımızı tamamlayacağız. Bu zorlu karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlandığımızı düşünüyorum. Rakibimizin analizini çok iyi yaptık. Hedefimiz galibiyet. Hatay’a 3 puanla dönmek istiyoruz.” diye konuştu.

HATAYSPOR İSTANBUL’DA

Yarın Ümraniyespor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Hatayspor, kendi tesislerinde  yaptığı idmanın ardından havayolu ile İstanbul’a geçti. Ümraniye Belediyesi Şehir stadında oynanacak olan karşılaşmayı Bahattin Şimşek, Deniz Turgut ve Oğuz Terzi’den oluşan hakem üçlüsü yönetecek. (Zafer İNLİ)

 

 

 

 
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz