Hatay’da Liselerarası yapılan futbol müsabakalarında rakiplerini yenerek adını Hatay Şampiyonluğu’na yazdıran Hüseyin Özbuğday Lisesi Futbol Takımı, final karşılamasında da rakibini yenerek Hatay Şampiyonu oldular.

,

Hatay esnafının sorunlarının çözümü için yaptığı projelerle gündeme gelen Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş’un Okul Aile Birliği Başkanı olduğu Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi futbol takımı Hatay şampiyonu oldu. Liselerarası gerçekleştirilen müsabakalarda rakiplerini yenen Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi Futbol Takımı, final karşılaşmasında rakibini yenerek Hatay Şampiyonu oldu. Hatay Şampiyonu olan Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi Futbol Takımına şampiyonluk kupasını Okul Müdürü Yusuf Hamdooğlu verdi.

KIZ FUTBOL TAKIMI DA İKİNCİ OLDU

Liselerarası yapılan futbol müsabakalarında erkek futbol takımının Hatay Şampiyonu olmasının ardından kızlar arası yapılan futbol müsabakasında da Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi Kız Futbol Takımı da Hatay ikincisi olarak başarı elde ettiler. Hatay ikincisi olan Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi Kız Futbol Takımı bölge şampiyonasına gitmeye hak kazandılar.

BÖLGE ŞAMPİYONASINI DA İSTİYORUZ

Hatay Şampiyonu olan Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi Erkek Futbol Takımı ve Kız Futbol Takımı’nın elde ettiği başarının ardından kısa bir açıklama gerçekleştiren Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Alakuş; “Öğrencilerimiz futbol dalında mücadele ederek Hatay şampiyonu olarak bizleri gururlandırdılar. Takımlarımız elde ettikleri bu başarının ardından bölge şampiyonasına gitmeye hak kazandılar. Alınan bu başarıdan dolayı başta Okul Müdürü Yusuf Hamdooğlu, Erkek Futbol Takımı Beden Eğitimi Öğretmeni İlhan Savaş, Kız Futbol Takımı Beden Eğitimi Öğretmeni Abdulkadir Kurt ve futbolcu öğrencilerimize teşekkür ederim. Var olun çocuklar. İnşallah bölge şampiyonasında da aynı başarıyı sizlerden bekliyor ve istiyoruz.” diye konuştu. (Murat MUTLU)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz