HATAY İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDE DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

,

Sağlık Bakanlığı tarafından İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Mustafa Hambolat, İl Sağlık Müdürlüğü görevini vekâleten yürüten Dr. Ümit Mutlu Tiryaki’den görevi dün İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle devraldı.

İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen devir teslim törenine İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevli başkanlar, başkan yardımcıları ve yöneticiler katılım gösterdi. İl Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen törende kısa bir konuşma gerçekleştiren Dr. Ümit Mutlu Tiryaki; “Bu çalışma sürecinde bize destek olan özellikle yönetici arkadaşlarıma ve tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Sekiz aydır vekâleten yürüttüğüm bu görevi Dr. Mustafa Hambolat’a gönül rahatlığıyla teslim ettiğini ifade ederek, bundan sonraki görevinde Dr. Mustafa Hambolat’a başarılar diliyorum.” dedi.

DR.HAMBOLAT: GÖREVİMİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞACAĞIM

Hatay İl Sağlık Müdürlüğünü devralan Dr. Mustafa Hambolat törende yaptığı konuşmada, “Bu bir görev değişimi. Dr. Ümit Mutlu Tiryaki’ye bundan önce yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Yapacağımız görevlerde ülkemizin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini, bu zor dönemlerde Vatan ve Milli Birlik ve Kardeşlik kavramlarının önem kazandığını, Bize düşen çok daha fazla çalışarak halkımıza hizmet etme bilincini her zaman diri tutmak ve korumak olduğunu unutmadan, birlik ve beraberlik ruhu içinde olduğumuz sürece başarının her alanda geleceğini ve bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda Hatay’daki sağlık hizmetlerini daha üst seviyelere taşımak olacaktır.” dedi. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz