Türkiye Barolar Birliği'nin Antalya Barosu'nun ev sahipliğinde düzenlenen Avukat Spor Oyunları Atatürk Kupası Turnuvasına katılan Hatay Barosu Futbol Takımı; 5 karşılaşmada 3 galibiyet, 2 beraberlik alarak başarılı bir grafikle Hatay'a döndü.

,

20-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen ve farklı spor dallarından toplam bin 200 sporcunun yarıştığı turnuvaya katılan Hatay Barosu Futbol Takımı klasman grubuna kalamasa da, turnuvada oynadığı 5 karşılaşmada yenilgi yüzü görmeyerek dikkatleri üzerine çekti. Hatay Barosu Futbol Takımı oyuncusu takımı Ömer Faruk Kılınç, turnuva da en çok gol atan oyuncu sıfatıyla turnuvanın gol kralı kupasını kazandı. Hatay Barosu Futbol Takımı 14 oyuncu ve teknik direktörsüz olarak katıldığı turnuva şu oyunculardan oluştu: Av. Murat Gökalp Yılmaz, Av. Ali Yüzgeç, Av. Osman Taşçı, Av. Özgür Baltacı, Av. Muhammed Bulutgöçer, Av. Tevfik Karakoç, Av. Fatih Şahin, Av. Mehmet Nurullah Trabzon, Av. Selçuk Polat, Niğde Barosundan Av. Ferhat Bakırali, Stajyer Av. İdris Adıgüzel, Hâkim-Savcı adayı Abdullah Kıvanç Yıldırım, hakim-Savcı adayı Ömer Faruk Kılınç ve Adliye personeli Mertcan Cerrah.

DÖNMEZ’E TEŞEKKÜR

Hatay Barosu Futbol Takımı turnuvada kendilerini yalnız bırakmadığı için Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez' e ve destekleri için Hatay Barosu Yönetim Kuruluna teşekkür etti. Takım oyuncuları Av. Mehmet Nurullah Trabzon, Av. Muhammed Bulugöçer ve Hâkim-Savcı Adayı Ömer Faruk Kılınç, turnuvaya katılım sebebiyle Hatay Barosu Futbol takımına verilen katılım plaketini turnuva dönüşü Hatay Barosu Futbol Takımı adına Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez'e takdim etti. Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez, turnuvaya katılarak Hatay Barosunu ve Hatay'ı temsil eden Hatay Barosu Futbol Takımına temsiliyetleri sebebiyle teşekkür etti ve başarılarının artarak devamını diledi. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz