Önceki gün akşam saatlerinde Ankara’da Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı’nı 14 sayı farkla 61-47 yenen Hatay Büyükşehir Belediyesi Bayan Basketbol Takımı’nın elde ettiği zaferi TBMM Genel Kurulu yapıldığı sırada öğrenen CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, TBMM Başkanvekili Levent Gök’ten söz isteyerek yaptığı konuşma ile kutladı.

,

TBMM Genel Kurulu’nda TBMM Başkanvekili Levent Gök’ten söz isteyen CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Hatay Büyükşehir Belediyesi Bayan Basketbol Takımı’nın Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazandığı dile getirerek başarıda emeği geçenleri kutladı.

TBMM Genel Kurulu sırasında aldığı söz ile duyguları aktaran CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur yaptığı konuşmada, “Cumhurbaşkanlığı Kupası’nın sahibi Hatay Büyükşehir Belediyespor. Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımını 61-47 yenerek Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazandı. Benimde Asbaşkanı olduğum bu kulübün başarısını meclisimizle paylaşmak onur vericidir. Bu başarıda emeği geçen başta HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş olmak üzere tüm yönetici arkadaşlarımı kutluyorum. Suriye Krizi’nde en çok etkilenen iller arasında olan Hatay’a bu başarı bir moral ve motivasyon oldu.” diyerek duygularını paylaşmasının ardından TBMM Başkanvekili Levent Gök de kısa bir konuşma yaparak Hatay Büyükşehir Belediyespor Bayan Basketbol Takımı’nı başarısından dolayı kutladı. (M. MUTLU)
Kategoriler