İskenderun Belediye Meclisi, gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere önceki gün Belediye Meclis Salonu’nda toplanarak gündemde bulunan 4 madde oybirliği ile kabul edildi.

,

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil başkanlığında toplanan mecliste gündemde bulunan 4 madde görüşülerek karara bağlandı. Oybirliği ile kabul edilen maddeler içerisinde şunlar yer aldı.

“ İskenderun Belediyesi’nin 2019 Mali Yılı Performans Programının görüşülmesi ile ilgili Strateji Geliştirme Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, 2019 yılı bütçe tasarısının görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, 2019 yılı Vergi, Resim, Harçlar ve Ücretler tarifesinin görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu ve  Zabıta personellerine 2019 yılı için ek çalışma ücretlerine sınır getirilmesi halinde ek çalışma ücretinin nüfus sayısına göre en üst sınırdan ödenmesi ile ilgili Zabıta Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu oy birliği ile kabul edildi.” (Haber Merkezi)
Kategoriler