İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, gönül belediyeciliği anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Bekbele’de Fatih ilkokulunu ziyaret ederek minik öğrenciler ve okul idarecileri ile bir araya geldi.

,

MİNİKLERİ SEVİNDİREN HEDİYE

Belediye olarak eğitime imkânlar ölçüsünde destek olduklarını belirten İskenderun Belediye Bakanı Fatih Tosyalı,” Bekbele Fatih İlkokulunu ziyaret ederek kıymetli öğrencilerimiz ve okul idarecilerimiz ile bir araya geldik. Öğrencilerimize spor malzemesi desteğinde bulunarak eğitime her zaman destek vermeye devam edeceğimizi dile getirdik. Kıymetli öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diledik ”dedi. Sizler bizim ülkemizin geleceğisiniz. Sizler için her türlü imkânı seferber etmeye hazırız. 

ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Spor malzemesi alan çocuklar ise büyük mutluluk yaşadı. Öğrenciler ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Başkan Fatih Tosyalı ve belediye başkan yardımcıları daha sonra okul idareci ile bir araya gelerek okula yapılması planlanan belediye hizmetleri hakkında fikir alışverişinde bulundular. (Haber Merkezi)

 

 

 

 
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz