ALİKEV'in gençlerin eğitimine katkı sağlamak üzere hayata geçirdiği ), Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu, bu yıl 200 öğrencinin eğitimine ışık olmayı hedefliyor. Lise ve üniversite öğrencilerinin başvurabildiği burs fonuna başvurular yarın sona erecek.

,

Toplumsal barış ve eşitliğin var olduğu, insan-doğa ilişkileri de dâhil olmak üzere her türlü eşitsiz ilişkiden arınmış bir dünyayı, gençliğin katılımıyla kurarak Ali İsmail'in düşlerindeki özgür dünyayı hayata geçirmek misyonuyla kurulan Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu'yla 200 öğrenciye burs desteği sağlamayı hedefliyor.

Lise ve üniversite öğrencilerinin başvurabildiği burs fonuna başvurular 13 Kasım Çarşamba günü gece 24:00'e kadar devam edecek. Burs fonundan yararlanmak isteyen öğrenciler  alikev.org/burs-basvurusu/ adresinden başvurularını yapabiliyor.

17 KASIM'A KADAR KAMPANYAYA DESTEK OLUNABİLİYOR

Ali İsmail Korkmaz Burs Fonu ile daha fazla öğrencinin eğitim hayatına ışık olabilmek için Emel Anne'nin kampanyasına destek olmak isteyenler 17 Kasım 2019 gece 24:00'e kadar bağışta bulunmaya devam edebilecek. Destek olmak isteyenler için Emel Anne'nin kampanya linki:

alikev.org/emelanne (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz