Bu yıl 19’uncusu yapılacak olan ve görkemli bir festival şölenine sahne olacak Yayladağı Aba Güreşi Kültür ve Sanat Festivali için tüm hazırlıklar tamamlandı.

,

Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın tarafından kısa bir süre içerisinde Yayladağı İlçesi’nde Devrent Tesisleri alanında bulunan Aba Güreşi Sahası’nın aslına uygun olması için gerçekleştirdiği inşaat çalışmaları tamamlanarak bu hafta sonu yapılacak olan 19’uncu Aba Güreşleri Kültür ve Sanat Festivali’ne hazır hale getirildi.

Yayladağı İlçesi’ni kültür ve turizm kenti yapmak için tüm imkanları seferber edeceklerini belirten Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, “Yayladağı İlçesi’ni her konuda olduğu gibi, canlandırmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Biz Gönül Belediyeciliği kapsamında bu işe kendimizi verdik. İnanıyorum ki, halkımızın da bize olan destek ve teveccühleriyle ilçemizi daha iyi yerlere getirmek için canla başla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kültür, tarih, medeniyet, turizm alanında tanıtım çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bu hafta sonu ilçemizde yapacağımız festival etkinliklerine başta Yayladağı İlçesi’ni oluşturan 47 mahallemiz olmak üzere Hatay’ın 15 İlçesini oluşturan tüm Hataylıları davet ediyorum.” dedi. (Murat MUTLU)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz