İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"3 Aralık Dünya etkinlikler gününü etkinliklerle kutlayacağız"dedi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen programlara  tüm halkımızı davet etti.

,

Belediye olarak engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,"Bu önemli günde belediye olarak çeşitli etkiler organize edildi. 3 Aralıkta ilk olarak İskenderun Sahil Engelsiz Atölye'de Saat : 09:30'da Engelsiz Atölye El Sanatları Sergisi ve İskenderun Engelliler spor kulübüne yer tahsisi ve açılışı yapılacak.Ardından Simya Koleji Kampüsünde saat 14:00'da Deniz Örak Piyano Resitali, İskenderun Engelsiz Koro Konseri, İskenderun Gençlik Merkezi ve Down Sendromlular Konseri, İskenderun Belediyesi Kent Orkestrası Konseri düzenlenecek"dedi.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"Düzenlenen tüm etkinliklere halkımız davetlidir.Belediyemizin imkanları ölçüsünde engelli vatandaşlarımız destek olmaya devam edeceğiz.Kimseyi ayırt etmeden hizmetlerimizi ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz.En büyük engel sevgisizliktir diyoruz."şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

 

 
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz