Doğu Akdeniz Sanayici İş İnsanları Federasyonu (DASİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Ekinci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Başkanı ve Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Tosyalı'yı ziyaret ettiler.

,

16-17 Kasım 2018 tarihlerinde iki gün süre ile yapılacak olan TÜRKONFED 22. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi öncesinde çalışmalarını tamamlayan DASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Ekinci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, zirve öncesinde protokol üyeleri başta olmak  üzere, Hatay’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve iş insanlarını da ziyaret ederek bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor. Gerçekleştirilen ziyarette 16-17 Kasım 2018 tarihlerinde DASİFED’in ev sahipliğinde yapılacak olan TÜRKONFED 22. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi ile ilgili İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Fatih Tosyalı’ya bilgi veren DASİFED Başkanı Faruk Ekinci yapılacak zirve için destek talebinde bulundu.

ZİRVENİN HATAY’DA YAPILMASI ÖNEMLİDİR

Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Fatih Tosyalı ise yaptığı kısa açıklamada, “DASİFED ev sahipliğinde yapılacak olan TÜRKONFED 22. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi Hatay için anlamlıdır. Türkiye’nin sayılı iş insanlarının iki gün süre ile Hatay’da bulunması son derece önemlidir. Hatay ekonomisinin de ele alınacağı bir zirvede ümit ediyorum ki olumlu sonuçlar alırız. Hatay’da yapılacak olan organizasyonu destekliyoruz.” dedi. (Z. İNLİ)
Kategoriler