Devrimci İşçi Sendikaları (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve beraberinde bulunan Genel-İş Sendikası Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Genel-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Yusuf Berkyürek ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’i makamında ziyaret ettiler.

,

Bir takım ziyaretlerde bulunmak ve sendika yöneticileriyle istişarelerde bulunmak üzere Hatay’a gelen DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu’na DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz, Genel-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Yusuf Berkyürek ve Yönetim Kurulu Üyeleri iştirak ettiler.

İlk ziyaretini Defne Belediyesi’nde Belediye Başkanı İbrahim Güzel’e gerçekleştiren DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu burada yaptığı görüşmede Türkiye’de yaşanan emek ve emekçilerin sorunlarını, AKP’nin işçilere karşı dayattığı zorunlu ücretsiz izinler, Kısa Çalışma Ödeneği’nde meydana gelen sorunlar hakkında istişarelerde bulundu.

DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu’nu karşılamaktan dolayı memnun olduğunu ifade eden Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, “Ülkemizde yaşananlar ve gündeme ilişkin konular üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki günlerde belediyemize bağlı şirkette çalışan emekçi kardeşlerimiz için yapacağımız toplu iş sözleşmesi hakkında istişarelerde bulunduk. DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu’na, Genel-İş Sendikası Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Güleryüz‘e ve Genel-İş Sendikası Hatay Şube Yönetimine gerçekleştirdikleri nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. (Murat MUTLU)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz