16 Nisan’da Anayasa Değişikliği için yapılacak olan referandum öncesinde propaganda çalışmalarını sürdüren ve gittiği her ilde ilgi ile karşılanan bir önceki dönem CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal bugün saat 17.00’da Defne İlçe Örgütü önünde vatandaşlarla buluşacak.

,

CHP Hatay İl Başkanlığı tarafından hazırlanan program dahilinde 03 Nisan 2017 Pazartesi günü Hatay’a gelecek olan bir önceki dönem CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, ilk mitingini saat 14.00’da Erzin’de gerçekleştirecek. Erzin’de vatandaşlarla bir araya gelecek olan Baykal, daha sonra b CHP Defne İlçe Örgütü önünde vatandaşlarla bir araya gelecek.

CHP Defne İlçe Örgütü önünde gerçekleştirilecek olan mitinge tüm Hataylıların davetli olduğunu belirten CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur; “16 Nisan’da  yapılacak olan referandumda neden Hayır dememiz gerektiğini anlatmak üzere, bir önceki dönem CHP Genel Başkanı Deniz Baykal 03 Nisan 2017 Pazartesi günü saat 17.00’da CHP Defne İlçe Örgütü önünde vatandaşlarımızla bir araya gelecek. Yapılacak olan açık hava mitingine tüm vatandaşlarımız davetlidir.” dedi. (Murat MUTLU)
Kategoriler

hasiltogel.xyz