Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde katıldığı bir televizyon programında yeniden aday olacağını açıkladı.

,

Katıldığı bir televizyon programında Defne ile ilgili hizmet ve projelerini anlatan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman,  2019 Yerel Seçimlerinde başladıklarını bitirebilmek adına yeniden aday olduğunu açıkladı.

ADAY OLMAK ÖZVERİ VE KARARLILIK GEREKTİRİR

Belediye Başkanlığına aday olmanın özveri ve kararlılık gerektirdiğini ifade eden Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; “Defne’de Belediye Başkanı olmak çok kolay bir iş değildi. Olmayan bir ilçede her şeye sıfırdan başlamak oldukça meşakkatli idi. İşe başlarken; yoluyla, sokağıyla, ışığıyla, alt yapısıyla, oturacağınız binayla, ekonomisiyle, her şeyiyle yeni bir kent oluşturma çabası içerisine girdik. Kentte birçok farklı yatırımcı kuruluşun, aynı anda alt yapı çalışmalarına başlaması, bu kuruluşların farklı mevzuat ve bütçe ile çalışıyor olması; birçok koordinasyon eksikliklerini de beraberinde getirmiştir.” dedi.

DEFNELİLERİN DESTEĞİYLE YENİDEN ADAYIM

Halkla her gün iç içe olduğunu ifade eden Başkan Yaman: “Halkımızla bizim belediyenin; gerek kurumsallaşma, gerekse şeffaflık konusunda çok iyi bir noktada olduğunu görüyorum. Bu ışığı görmesem inanın aday da olmam. Halkın arasına girdiğimde hakkımda başka türlü konuşulsaydı bu işe girişmezdim. İnsan onuru ve şerefi için yaşar. Ben Defne halkına güveniyorum.” diye konuştu. (M. MUTLU)
Kategoriler