Alevi Dini Kanaat Önderleri  Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman’a nezaket ziyaretinde bulundu.

,

Gerçekleşen ziyarette heyet adına söz alan Alevi Kanaat önderlerinden Sedat Bilgin, Başsavcı Ataman’ın Hatay için bir şans olduğunu bilgi birikim ve donanımıyla görevde olduğu süre içerisinde başarılı çalışmalar yaptığını ve tevazu sahibi kişiliyi ile Hatay halkının takdirini kazandığını belirtti. Bilgin sözlerinin devamında ise,“Halkımızın huzur ve güvenliği Aziz milletimizin birlik ve beraberliği vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için daima Devletimizin yanındayız. Nazik kabullerinden dolayı Hatay Cumhuriyet Başsavcısı sayın  Ahmet Ataman’a teşekkür ediyorum ve  görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti ve konuklarıyla bir süre sohbet etti.

Gerçekleşen ziyarette Alevi Kanaat Önderleri Sedat Bilgin, Maruf Akar, Hüseyin Eskiocak , Mesut Sönmez , Nezir Şahin Defne Muhtarlar Dernek Başkanı Muhsin Demirel , Maşuklu eski Belediye Başkanı Mehmet Perçemli ve İş Adamı Malik Aslan hazır bulundu. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz