Hassa Akbez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde karma fotoğraf sergisi açıldı. Okulda açılan, bir grup öğretmenin öncülüğünde ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen karma fotoğraf sergisi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Bayraktar, Şube Müdürü Bestami Kundak ,Okul Müdürü Turgut Bozkurt ve Akbez Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çirkin’nin katılımı ile sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen karma fotoğraf sergisine çevre okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

,

Uzun soluklu bir çalıma sonucu hazırlanan fotoğraf sergisi Hassa yöresini ve farklı objeleri konu alan eserlerden oluştu.

Resim sergisi Öncülerinden okulun Kimya Dersi Öğretmeni Senem Güngör yaptığı açıklamada; “Fotoğrafa ilgisi olan öğretmen arkadaşlarımız ve öğrencilerimizin vermiş olduğu fotoğrafları derledik. 300 ün üzerindeki fotoğrafları bir araya getirdik. Bir yıllık emeğimizi koyduk bu sergiye dedi.

Geçen yıldan beri bu sergide yer aldıklarını belirten okulun öğrencileri ise yaptıkları açıklamalarda “Fotoğraf çekmek anlık bir şey aslında. Hiç olmadığı bir anda çekmektir. Hocalarımızın desteğiyle bu klübe üye olup fotoğraf çektik. Mutluyuz” dediler. Fotoğraf sergisinin bir hafta süreyle açık olacağı bildirildi. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz