Cumhuriyet Halk Partisinden Defne Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan Fehim Dede partisi tarafından İlçede belirlenecek adayın ön seçim yapılmadan belirlenmesi kararı nedeniyle Aday Adaylığından çekildi.

,

Defne Belediyesi Aday Adayı Fehim Dede sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda  bundan sonraki süreçte Parti içerisinde her türlü desteği vereceğini de aktarak “Üyesi olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisinden Defne İlçesinde Belediye Başkan Aday Adayı olmuştum. Defne İlçe Belediyesinde ön seçim yapılmadığından sağlıklı bir eğilim yoklaması yansıtılmadığından ve halkın hür iradesi demokratik bir şekilde aday tespitinde bulunmadığından bu nedenlerden dolayı Aday Adaylığımdan çekilmiş bulunmaktayım” dedi.

PARTİME KÜSMÜŞ DEĞİLİM

Aday Adaylığından çekilen Dede, partisine küskün olmadığının da altını çizerek şu ifadeleri kullandı “Partime küsmüş değilim. Bundan böyle partim kimi aday gösterirse adayın yanında olacağımı kazanması için mücadele edeceğimi ve Başta Büyükşehir Belediyesini kazanmak ve Cumhuriyet Halk Partisinde Birlik beraberliği sağlamak için var gücümle çalışacağımı taahhüt ediyorum. Partim bana gerek bayrak asma gerek örgütleme alanında ne görev verirse versin bir Cumhuriyet Halk Partisi üyesi ve neferi olarak göreve hazırım. Aday adaylara başarılar diliyorum. Benimle bu yola çıkan beni destekleyen dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Desteklemeyenede teşekkür ediyorum”. (Z.İNLİ)
Kategoriler