Sözümüz Var Meclisi, Samandağ’ın daha yaşanabilir bir kent haline gelebilmesi için 31 Seçimlerine kendi başkan adayları ve meclis üyeleri ile birlikte DSP çatısı altında girmeye karar verdiklerini açıkladı.

,

Sözümüz Var Meclisi Üyeleri bir araya gelerek kentte eksikliği hissedilen hizmetleri ve bu hizmetlerin hayata geçirilebilmesi için yapılması gerekenleri görüştüler. Bireylerin ve toplumların yaşamlarındaki en doğal ve en haklı taleplerinin yaşadıkları mekanlarda huzur bulmak ve mutlu olmak olduğunu aktaran Meclis Üyeleri Samandağ’ı akıl, vizyon ve vicdanla yönetme arzusundaki insanların ortaya çıkardığı sağlıklı bir yapı oluşturulmasını istediler.

Sözümüz Var Meclisi Üyeleri son toplantılarında Samandağ’daki suyun ne derece sağlıklı olduğu ve çöplerin nasıl bir düzende toplanıp çevrenin ne derece temiz olduğunu tartıştı. Samandağ’ın çukurdan, çamurdan, sinekten, lağımdan ve çöpten kurtulması için yapılması gerekenleri de masaya yatırarak geleceğe dair asla umutlarını kaybetmediklerini ve Sözümüz Var Meclisi çözüm üretemeyen zihniyetlerin ilçeyi doğru olarak yönetemeyeceğinde hem fikir oldular.

Hiçbir kişisel beklenti için de olmaksızın Sözümüz Var Meclisi olarak Samandağ'ın bütün sorunlarına vakıf olduklarını ve çözüm üretebilecek kabiliyete, güce, kadrolara ve arzuya sahib olduklarını aktaran Üyeler “ 31 Mart seçimlerinde halkımızın karşısına, memleketin ve memleketlinin kaderini değiştirecek ve bu saydığımız sorunları ortadan kaldıracak olan 50 somut projeyle çıkacağız. Bu projeleri gerçekleştirmek adına da kendi başkan adayımız ve meclis üyesi adaylarımızla seçime DSP çatısı altında katılmaya karar verdik. Kıymetli Samandağ halkımızı Sözümüz Var Meclisi olarak, 31 Martta seçime girecek adaylarımızı birlikte belirlemeye, desteklemeye ve ilçemizin kaderini yeniden şekillendirmek adına birlik olmaya davet ediyoruz. Vereceğiniz destek ve  oylar Samandağ’ın kaderini değiştirecek” dediler.  (Z.İNLİ)
Kategoriler

hasiltogel.xyz