DOĞAKA’nın fuar katılım desteği ile 03-06 Nisan 2019 tarihlerinde, İstanbul CNR EXPO Uluslararası Fuar Alanı’nda katılım sağlanması AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD 2019) hazırlıkları kapsamında sektörü temsilen katılım sağlayacak üretici firmaların katılımları ile fuar katılımı ön hazırlık toplantısı düzenlendi.

,

AYMOD 2018 Uluslararası Ayakkabı Kış Modası Fuarı, 2018 yılında ayakkabı ve saraciye sektörüne yön veren 1.000’in üzerinde marka, Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda (AYMOD) uluslararası yatırımcılar ile bir araya gelirken fuar, Almanya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Yunanistan, Çin, İran, İtalya, Katar, Tunus’un da aralarında bulunduğu 82 ülkeden, 13 bin 315 yerli ve yabancı ziyaretçi katılımı ile düzenlenmişti. Söz konusu toplantı kapsamında, firmaların fuar alanındaki yerleşim yerlerinin belirlenmesi, stand yapı çalışmaları için firmaların taleplerinin alınması ve fuara katılıma ilişkin beklentilerin, görüş ve önerilerin alınmasının ardından toplantı tamamlandı.

DOĞAKA koordinasyonunda, bölgemiz ayakkabıcılık sektörünü temsilen katılım sağlanacak söz konusu fuarda Hatay ilini temsilen 5 erkek ayakkabı üreticisi firma ile 8’inci holde 324 metrekarelik fuar alanında olacak.

Fuar hazırlıkları kapsamında, bölgemiz ayakkabı üreticisi katılımcı firmalarımız fuar süresince sergilenecek ürünlerini ulusal ve uluslararası alıcılarıyla buluşturmak amacıyla fuara özel yeni model üretimlerine hız verdikleri belirtildi. (Haber Merkezi)
Kategoriler

hasiltogel.xyz